MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! (+48) 32 729 82 09   INFOLINIA CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 9 - 17

Pudełko na voucher, pudełka na kartę podarunkową

Cena: 4,20 zł 4.20

ilość kpl.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Dostępność: produkujemy po dokonaniu zakupu
Wysyłka w: 48 godzin od zaksięgowania wpłaty

Wyprodukowane w Polsce

Termin realizacji zamówienia podany został powyżej.

W przypadku potrzeby skrócenia terminu, prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu !


Opis

Pudełko na voucher w rozmiarze karty bankomatowej.

Pudełka na kartę podarunkową wykonane ze sztywnej czarnej gładkiej matowej tektury.

Rozmiar wewnętrzny 12x9x2 cm, spód + wieczko.

Opakowania ozdobne sprzedajemy w kompletach.

Łatwe składanie nie wymagające klejenia.

 pudełko na kartę podarunkową, pudełko na voucher

Ponadto produkujemy pudełko na voucher oraz pudełka na kartę rabatową z tłoczonym logo na wieczku.

 

JAKOŚĆ I EKOLOGIA
Do produkcji opakowań na voucher wykorzystujemy wysokiej jakości karton barwiony w masie, wygładzony maszynowo.

WŁAŚCIWOŚCI PAPIERU
  • makulaturowy
  • barwiony w masie
  • certyfikat FSC
  • certyfikat Blue Angel
  • niepowlekany
  • gładki

 

Częste pytania

> Czy pudełka są ekologiczne?
Papier wykorzystany do produkcji opakowań jest mocny i sztywny oraz w pełni ekologiczny, gdyż został wyprodukowany w 100% z makulatury. Jest to wysokiej jakości karton barwiony w masie, wygładzony maszynowo. Doskonale nadaje się do produkcji różnego rodzaju opakowań fasonowych, ozdobnych oraz upominkowych.

W przypadku ekologicznego papieru barwionego w masie, pigmenty lub barwniki są dodawane do masy celulozowej podczas procesu rozdrabniania włókien drzewnych lub recyklingu papieru. Barwniki te są równomiernie rozprowadzane w całej masie papierowej, co powoduje, że papier jest przezroczysto zabarwiony na całą swoją grubość. Dzięki temu papier zachowuje swój kolor nawet po przecięciu lub zniszczeniu powierzchni. Zobacz artykuł "Papier barwiony w masie".

> Co to jest certyfikat FSC ?
Certyfikat FSC dla papieru jest szczególnym rodzajem certyfikacji, który potwierdza, że papier pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami i kryteriami ustalonymi przez Forest Stewardship Council (FSC).

Główne założenia certyfikacji FSC dla papieru obejmują:

Zarządzanie lasami: Certyfikacja FSC wymaga, aby lasy, z których pochodzi papier, były zarządzane z poszanowaniem przyrody i różnorodności biologicznej. Las musi być odpowiednio planowany, a wycinka drzewa powinna być kontrolowana i zrównoważona.

Prawa pracowników: Certyfikacja FSC zapewnia przestrzeganie praw pracowników, takich jak godziwe wynagrodzenie, bezpieczne warunki pracy i zakaz wykorzystywania pracy dzieci.

Prawa i dobra lokalnych społeczności: Certyfikacja FSC wymaga uwzględnienia interesów lokalnych społeczności, geograficznych i kulturowych oraz poszanowania tradycji i praw miejscowych mieszkańców.

Ochrona przyrody: Certyfikowany papier FSC nie powinien pochodzić z lasów o wysokim znaczeniu przyrodniczym, takich jak obszary chronione, siedliska gatunków zagrożonych czy lasy pierwotne. Muszą być podejmowane środki ochrony przed wylesianiem i degradacją lasów.

Papier z certyfikatem FSC jest oznaczany logo FSC, które informuje konsumentów, że produkt pochodzi z odpowiedzialnych źródeł.

Certyfikacja FSC dla papieru ma na celu promowanie produkcji i użytkowania papieru w sposób zrównoważony, minimalizujący negatywny wpływ na lasy i środowisko. Wybierając produkty z certyfikatem FSC, klienci mogą wspierać zrównoważone praktyki w przemyśle papierniczym i przyczynić się do ochrony lasów i środowiska naturalnego 

> Co to jest certyfikat Blue Angel
Certyfikat Blue Angel (Błękitny Anioł) to jeden z najstarszych i najbardziej uznanych ekologicznych certyfikatów na świecie. Jest to niemiecki program ochrony środowiska, który ocenia i certyfikuje produkty i usługi o niskim wpływie na środowisko.

Certyfikat Blue Angel jest przyznawany produktom, które spełniają surowe kryteria ekologiczne w różnych kategoriach, takich jak papier, druk, elektronika, chemikalia, meble, materiały budowlane i wiele innych. Produkt musi spełniać określone wymagania dotyczące m.in. jakości, wydajności, emisji substancji szkodliwych, zużycia energii i wody oraz zrównoważonego zarządzania surowcami.

Certyfikat Blue Angel ma na celu promowanie produktów przyjaznych dla środowiska oraz wspieranie zrównoważonego rozwoju i ochrony zasobów naturalnych. Jest często wykorzystywany przez konsumentów, firmy i instytucje do identyfikowania ekologicznych produktów i podejmowania bardziej świadomych wyborów zakupowych. Warto zauważyć, że certyfikat Blue Angel jest konkretne dla rynku niemieckiego i jest nadawany przez Federalne Biuro Środowiska Niemiec (Umweltbundesamt). Istnieją również inne ekologiczne certyfikaty na świecie, które mają podobne cele i oceniają produkty pod kątem ich wpływu na środowisko, takie jak Energy Star, LEED czy FSC (Forest Stewardship Council).

Dane techniczne

Kolor - color Czarny/Czarne
Sposób produkcji - production Produkcja maszynowa
Rozmiar wewnętrzny pudełka - pattern 120 x 90 x 20 mm
Material/Tektura bazowa - cardboard Tektura lita 220-270 g/m²
Rodzaj tektury/okleiny Tektura gładka nadaje się do recyklingu
Wzmocniona konstrukcja pudełka W dolnej i/lub górnej części podwójna ścianka wzmacniająca wytrzymałość pudełka
Opcje dodatkowe Na indywidualne zamówienie (minimum 50 szt. opakowań) wykonujemy tłoczone logo na wieczku
Kraj pochodzenia Polska
Sposób wysyłki Wysyłka w formie płaskiej
Rodzaj opakowań Pudełka ozdobne
Uwagi dotyczące koloru. Ważna informacja! Kolory na zdjęciu nie odzwierciedlają rzeczywistej barwy produktu

Produkty powiązane


Opinie o produkcie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Ładne, dobra jakość. Polecam

Wszystko gra, szybka wysyłka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl